Kto je kto v Expozitúre: Spoznajte krásky i drsných mužov!

03. Júl 2012, 09:05
Bratislava
Boris

Každý z nich sa však ešte vyfarbí!

Expozitura
 
Charakteristiky hlavných postáv:

Tereza Hodačová – Mladá členka vyšetrovacieho tímu. Na začiatku prišla ako výpomoc v prípade záhadného zmiznutia mladej prostitútky. Čoskoro sa stretáva s celkom novým brutálnym svetom. Svojich kolegov obdivuje a považuje ich za skutočných profesionálov.

Dan Chládek – Napriek všetkým nástrahám osudu je bytostným realistom. Vie, že boj proti zlu je nekonečná púť, ktorá nemusí skončiť úspechom. V zložitých situáciách si často hodí korunou.

Vladimír Orava - Je najstarším členom jednotky, u svojich kolegov je veľmi obľúbený pre svoje zdanlivo čestné konanie a istú mieru žoviálnosti. Pôsobí ľudsky, múdro a priateľsky.

Ota Kofčín - Oto je zakomplexovaný mladík, ktorý má problém so ženami. Jeho životným krédom je nerobiť rozdiely medzi dobrom a zlom. Hlavným cieľom je urvať si peniaze.

Anna Hajnová - Analytička oddelenia. Anna je tak trochu zatrpknutá stará panna. Citovo je fixovaná na svojho psa, ktorého často vodí do práce. Je veľmi schopná, čestná a spravodlivá.

Jaroslav Brousil - Zástupca veliteľa jednotky. Je namyslený a snobský. Rád sa ukazuje so svojou mladou milenkou, nevynechá jedinú príležitosť zviditeľniť sa v médiách a stravuje sa len v tých najlepších reštauráciách.

Viktor Skutek - Veliteľ jednotky. Je unavený životom a alkoholom. Napriek tomu zostáva policajtom so zmyslom pre spravodlivosť. V seriáli zomrie záhadnou smrťou.

Sabina Králová - Danova manželka. Pracuje ako štátna zastupiteľka. Aj keď je maximálne vyťažená, dokáže zastúpiť aj všetku mužskú prácu, čo Dana občas dokáže ponížiť.

Drobček - Drobček sa môže pochváliť nepreberným množstvom kriminálnych aktivít a bohatými kontaktmi s podsvetím. Aj keď má takú prezývku, je mužom silnej atletickej postavy.

 
 
 

Komentáre (4)

 
Provokater 21.08.2012 | 21:55
Ja markizu uz nepozeram skoro vobec. Markiza upada este rychlejsim tempom ako tento stat. Raz som nahodou prepol na expozituru a zapacila sa mi. Ale to co ste urobili s tym presunom na polnocny vysielaci cas tak to je vrchol arogancie. Odteraz uz pre mna nema zmysel zacat na markize nic pozerat, lebo nikdy clovek nevie ako ho budete chciet donutit kupit si voyo. Jedneho dna po reklame v polke filmu pride oznamenie.. DOPOZERAJTE SI NA VOYO. Vazene premudrele hlavy co ste to vymysleli.Co si myslite ze ludia urobia? Zacnu si platit VOYO kde su vsetko stare veci, ktore clovek videl niekde inde? Stratite aj tych par ludi co vas este pozeraju. Conevidiet budete sledovanostou konkurovat STV2 :D
 
lukas 18.08.2012 | 00:43
Úplne súhlasím s nespokojnými kolegami...ja som tiež s tých televíznych divákov, ktorých váš seriál zaujal ale nepochopiteľný krok a to presun seriálu na neskorú nočnú hodinu...tak ten vám vyšiel :(...môžeme si len domýšľať čo bolo motívom tohto kroku...ak je to voyo.sk, tak pre mňa to bude veľmi smutná skúsenosť s vašou televíziou...veľa šťastia pri správnych rozhodnutiach!
 
Simona 16.08.2012 | 21:39
Konečne dobrý seriál do ktorého sme sa zapozerali a presuniete ho na neskoré nočné hodiny.. Čo to má akože znamenať??? Či si to máme dopozerať na spoplatnenom voyo.sk???
 
nespokojný divák 16.08.2012 | 21:34
Dobrý deň konečne začal dobrý serial v normálnom vysielaciom čase a ked odpozerám 12. častí tak nasledujúce časti presuniete na neskoré nočné hodiny potom sa môžte stažovať že vám odchadzajú diváci viac vás už nikdy nezapnem (neprepnem) ! ! !
 
 
 
Pridať komentár

 

 

 
captcha Vygenerovať nový kontrolný kód.